Гарантія

Ремонт автомобілів SKODA по гарантії

Ми вдячні Вам за вибір автомобіля марки SKODA, висока якість якого дозволяє нам брати на себе зобов'язання по його бездоганній роботі протягом тривалого терміну експлуатації.

Гарантія на новий автомобіль

На нові автомобілі марки SKODA, куплені на території України, надається 2-річна гарантія без обмеження пробігу з дати продажу автомобіля офіційним дилером компанії SKODA Auto. Дата продажу фіксується офіційним дилером в сервісній книжці.

Гарантія поширюється на будь-які несправності, що виникли з вини заводу-виробника, і надається будь-яким офіційним дилером SKODA.

Гарантія на оригінальні деталі і аксесуари

На оригінальні деталі і аксесуари, придбані у офіційного дилера, надається 2-річна гарантія без обмеження пробігу з моменту покупки деталі або її установки в офіційній дилерській мережі SKODA. На оригінальні деталі, встановлені при гарантійному (безкоштовному) ремонті, гарантія поширюється до закінчення строку основної гарантії на автомобіль.

Гарантія від наскрізної корозії

На моделі Fabia попереднього покоління, Octavia Tour, Superb попереднього покоління надається 10-річна гарантія від наскрізної корозії без обмеження пробігу.

На моделі Fabia, Octavia, Roomster, Superb і Praktik поширюється 12-річна гарантія від наскрізної корозії без обмеження пробігу.

Гарантія на лакофарбове покриття

На лакофарбове покриття кузова для моделей Octavia Tour, Octavia, Fabia, Fabia New, Superb, Superb New, Roomster поширюється 3-річна гарантія.

Важливі примітки

 1. Наведені вище гарантійні зобов'язання не поширюються на деталі, схильні до природного зносу, наприклад, фрикційні накладки диска зчеплення, гальмівні диски, гальмівні колодки, лампи розжарювання, щітки склоочисника, шини, фільтри і ін.
 2. Всі гарантійні претензії втрачають силу після закінчення гарантійного періоду.
 3. Стосовно несправностей, заявлених, але не усунених протягом гарантійного періоду, гарантійні зобов'язання зберігаються до моменту їх усунення, якщо затримка ремонту була пов'язана з очікуванням необхідних деталей.
 4. Компанія SKODA Auto не несе відповідальності за додаткова гарантія, наданої офіційним дилером SKODA, яка виходить за рамки умов даної гарантії.

Винятки з гарантії

Гарантійні претензії можуть бути повністю або частково відхилені у випадках, коли несправність, по якій пред'явлена ​​претензія, безпосередньо пов'язана з одним з таких обставин:

 1. Неправильна експлуатація або перевантаження автомобіля (наприклад, використання в гонках або ралі, навчання водінню і т.п.);
 2. Автомобіль раніше піддався некваліфікованому ремонту або технічного обслуговування, результатом якого став вихід з ладу деталі, вузла автомобіля і т.д .;
 3. Використовувалися паливно-мастильні та інші витратні матеріали, які не рекомендовані компанією SKODA Auto;
 4. На автомобіль були встановлені деталі, недопущені до використання компанією SKODA Auto, або були зроблені недозволені компанією зміни автомобіля (в тому числі, тюнінг); 
 5. Власник автомобіля не заявив про дефект, помічене при поставці автомобіля, або про дефект, виявлений пізніше, і не зажадав його усунення, що спричинило появу більш серйозних ушкоджень;
 6. При повному або частковому занурення автомобіля у воду, що спричинило корозійні пошкодження;
 7. Недотримання правил компанії SKODA Auto, що стосуються експлуатації, технічного обслуговування або догляду за автомобілем, і зокрема, невиконання регламентних робіт з технічного обслуговування і ремонту, запропонованих в сервісній книжці;
 8. Вихід з ладу деталей двигуна, випускної системи або системи живлення двигуна через використання палива, яке не відповідає рекомендаціям компанії SKODA Auto і (або) стандартам України
 9. Дорожньо-транспортна пригода;
 10. Автомобіль піддавався зовнішнім впливам, головним чином, отримав пошкодження від летять каміння або від атмосферного, хімічного або іншого впливу, наприклад, пожежі, вандалізму або стихійного лиха.