Про нас
Про нас Про нас

Про нас

МОТОРКРАФТ

ТОВ «МОТОРКРАФТ»

 

ТОВ «МОТОРКРАФТ» є сертифікованим сервісним центром SKODA з 2002 року, та дилерським центром SKODA, офіційний дистриб'ютор автомобілів SKODA з 24 вересня 2022 рокую. Основними видами діяльності компанії є продаж автомобілів торгової марки SKODA, технічне обслуговування, як в гарантійний, так і в післягарантійний період, страхування, сервісне обслуговування, ремонт, а також продаж запасних частин і додаткового обладнання.

24 вересня 2022 у м. Черкасах відкрив свої двері новий дилерський центр SKODA компанії МОТОРКРАФТ. Просторий шоу-рум, брендований відповідно до стандартів SKODA, став першим офіційним дилерським центром чеського бренду у Черкасах та розташувався за адресою: вул. Чигиринська. 60/2

Своїм клієнтам компанія надає повний спектр послуг: продаж нових автомобілів, можливість конфігурації та замовлення спеціальних версій моделей під індивідуальний стиль, наявний демо-парк для проведення тест-драйвів, допомога з реєстрацією, страхуванням, послуга по системі Trade-In, гарантійне та післягарантійне обслуговування, широкий вибір оригінальних запасних частин та аксесуарів.

Сервісний центр повного циклу, на 12 постів, та кузовною ділянкою, оснащений надсучасним, новим діагностичним обладнанням та спецінструментом, що дозволяє виконувати повний спектр послуг – від робіт з відновлення кузову та капітального ремонту до планового обслуговування. Персонал компанії має високу кваліфікацію та регулярно проходить навчання з підвищення кваліфікації та атестації у тренінговому центрі SKODA.