Про компанію
Про нас Про нас

Про нас

ТОВ МОТОРКРАФТ

       ТОВ «МОТОРКРАФТ»

 

Компанія «МОТОРКРАФТ» офіційно представляє в Черкаській області одну з найстаріших автомобільних марок Європи - Skoda, яка давно стала по-справжньому народним українським авто завдяки вдалому поєднанню ціни і якості.

Клієнт автоцентру має можливість порадитися з висококваліфікованим персоналом. Представники дилерського підприємства нададуть весь комплекс послуг - від консультацій по вибору конкретної моделі до допомоги в оформленні кредиту і страхуванні автомобіля.

Компанія «МОТОРКРАФТ» включає в себе і станцію технічного обслуговування автомобілів Skoda. СТО оснащена повним спектром фірмового діагностичного обладнання і спеціального інструменту для якісного обслуговування, діагностики та виконання ремонтних робіт автомобілів Skoda будь-якої складності.
 

На території  також працює потужний кузовний цех, що входить в структуру підприємства «МОТОРКРАФТ». Тут здійснюються всі види кузовних робіт, включаючи перевірку геометрії кузова, витяжку на стапелі, рихтування, зварювання, і, підготовку і всі види малярних робіт, включаючи фарбування з комп'ютерним підбором емалі, а також різні види полірувальних робіт.